foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


Niewydane sagi

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 
Życie jak kioskowa powieść
Margit Sandemo rozmawia z czytelnikami
28 październik 2010
 
 
Livet som
Margit Sandemo może powiedzieć, że miała pełne przygód życie
 
 
86-letnia Margit Sandemo niezaprzeczalnie może się pochwalić wspaniałym i dramatycznym życiem. Jej sukces można podsumować dwiema bajkowymi liczbami: 174 książki i 38 milionów sprzedanych egzemplarzy.
 
Trzy dramatyczne napaści w wieku szkolnym i jedna, w wyniku której przyznała się do zabójstwa w odwecie. Następnie jest jeszcze przed nami wejście do domu duchów i udział w jednym z jej poprzednich żyć.
 
Przenikanie
 
Czy to my? U Margit Sandemo rzeczywistość i fantazja się pokrywają. Autobiografia otwiera zatrzaśnięte na osiemnaście lat drzwi przerażonej dziewczyny; Margit jest zamknięta w szpitalu psychiatrycznym. Chce uciec od „ciemności”, bolesnych doświadczeń z dzieciństwa, kilkutygodniowych i kilkumiesięcznych „dziur czasowych” lub amnezji, jak to się nazywa w czasopismach medycznych. Wiele się wydaje układać w życiu Sandemo, kiedy psychiatra mówi, że nie jest szalona, ale metapsychiczna.
 
Duchowy strażnik
 
Margit Sandemo ma rzeczywistego przyjaciela i obrońcę, pomocnika i ducha opiekuńczego, który przyjmuje postać ubranego na biało starszego człowieka o miłym spojrzeniu i który daje jej dobre rady, kiedy robi się ciężko. 
Livsglede
I tak, jak wiemy, było wiele razy.
W jej życiu jest coś z romantycznej powieści. Matka jest szlachcianką, a ojciec podobno pozamałżeńskim synem Bjørnstjernego Bjørnsona. 
 
Mimo to, miała niskie poczucie własnej wartości, nawet jeśli w wieku ośmiu lat zaczęła czytać Szekspira, a jej wynik w teście IQ wynosił 180. Wiele rzeczy zmieniło się w 1980 roku wraz z powstaniem Sagi o Ludziach Lodu. Teraz Margit Sandemo może podpisać umowę wydawniczą na cztery miliony koron.
 
Dobra kioskowa powieść
 
Jak ona to zrobiła? Bez pośrednictwa świata duchów, łatwe jest ustalenie, że Sandemo może opowiedzieć. Nauczyła się kilku technik, dzięki którym seria staje się dobra. Musisz skoczyć prosto do działania. A więc należy podzielić tekst, z częstymi dialogami, co sprawia, że strony książki stają się łatwiejsze.
 
 

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Czat

Brak wiadomości na czacie

  • :D
  • :S
  • :(
  • :)
  • :O
  • ;)
  • lol
  • :@
  • :P
Anuluj

Licznik odwiedzin

002755
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
Wszystko
359
671
1564
73
2755
0
2755

12-05-21 20:10


Copyright © 2021 Sagi Skandynawskie Rights Reserved.